Skip to content

Hakkımızda

Proflex

Proflex Etiket San. ve Tic. Ltd. Şti.

Proflex Etiket , müşteri memnuniyetini ve maksimum ürün kalitesini hedef alarak yolculuğuna başlamıştır. Sektöründe yüksek teknolojiyi takip ederek, ürünlerinizin hakettiği değeri yansıtma persfektifiyle siz değerli müşterilerimizle, uzun zamana yayılan dostlukları hedeflemektedir.

Bireysel ve grup başarılarının teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamayı, iletişime, eğitime ve iş güvenliğine önem veren, takım çalışmasına açık, optimum kalitenin tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle sağlandığı sistemleri benimsemeyi ilke edinmiştir.

Yurt içi ve yurt dışı pek çok müşterisi ile dostluk, güven ve istikrar dayalı bir iş ortaklığı benimsemiştir. Uzman üretim ve planlama kadrosu ile düşük maliyetlerde, yüksek kalitede üretim gerçekleştiren, zamanında sevkiyat ile siz değerli müşterilerine en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir.

 • Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
 • PUKÖ’ ye dayalı sürekli iyileştirme sürecini firmanın her noktasında benimsemeyi,
 • En güncel makinelerle yakalamış olduğumuz yüksek teknoloji ve kalitenin sürekliliğini sağlamak amacıyla şirket genelinde planlı ve sistemli bir organizasyonu güncel tutmayı,
 • Tüm çalışanlarda kalite bilincini oluşturmayı,
 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
 • Müşterilerimiz ile uzun süreli işbirliği içinde olmayı,
 • Tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,
 • Proflex Etiket’in ve Türkiye’nin adını dünyaya duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi yurt dışına taşımayı,
 • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,
 • Tüm faaliyetlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal düzenlemelere duyarlı olmayı,tüm çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak adına eğitmeyi ve bilinçlendirmeyi,İşletmelerimizde iş kaz
  Temiz Bir Dünya ve Sağlıklı Çalışma İçin Daima İleri… ası ve meslek hastalığı doğurabilecek etkenleri önceden tespit etmek ve ortadan kaldırmayı ,
  amaçlamaktayız.
 • Temiz Bir Dünya ve Sağlıklı Çalışma İçin Daima İleri…
0 Bin+
Mutlu Müşteri
0 Bin +
Tamamlanmış Proje

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz;

Yurt içi ve yurt dışında büyüyerek tercih edilen lider bir firma olmak, rekabet gücümüzü arttırmak.

Vizyonumuz;

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Müşteri Hizmetleri

Doğru ürünü, doğru zamanda müşterimize iletiyoruz. Gerekli bilgilerle donanımlı müşteri temsilcilerimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, müşterilerimize yaklaşıyoruz.

Teslimat

İstanbul içinde her gün kendi taşıtlarımızla dağıtım yaparken; İstanbul dışı için her bölgede en hızlı hizmeti veren kargo firmaları ile çalışıyoruz.

Takip Edilebilirlik

Kullandığımız ERP yazılımı sayesinde, müşteri temsilcilerimiz; kendi ekranlarında siparişinizin üretimdeki aşamasını her an takip edebilip, sizi anında bilgilendirebilir.

Hızlı Üretim

Yüksek üretim kapasitemiz ile yüksek sayıdaki sipariş adetlerinize cevap verebilip, her ürün cinsinde en hızlı üretimi yapıyoruz.

Oto Bilgilendirme

Bir siparişin üretimi tamamlandığında sistemimiz otomatik bir e-posta ile müşterimize bunu bildiriyor; aynı gün siparişini müşterimize gönderiyoruz.

Paketleme

Sipariş hakkında her türlü detayı içeren açıklayıcı stickerlar ile kutulama ve paketleme yapıyoruz